м. Київ, вул. Пирогівський шлях 34В      sales@import-office.com.ua       +38 (044) 461-96-86      +38 (044) 461-96-87

Компанія «Імпорт-офіс Україна»

 м Київ, вул. Пирогівський шлях 34В
   +38 (044) 461-96-86
   +38 (044) 461-96-87


   Головна    Торгові марки

Niveus - торгова марка компанії Mondi, яку ексклюзивно в Україні представляє компанія «Імпорт-Офіс Україна». В асортименті Niveus кольоровій та білий офісний папір європейського виробництва.

Niveus® SUPERIOR
Ви отримуєте задоволення від життя та його щоденних змін? Нестандартні ідеї є важливою частиною вашого успіху? Ваші особисті амбіції адресовані Niveus® SUPERIOR. Висока гладкість і вибір щільності. Все, що ви очікуєте від паперу і навіть більше. Чудова чіткість та контрастній друк. Висока білизна і яскраві кольори при друці на кольорових лазерних та струменевих принтерах. Життя - це ефект, залиш свій ефект з Niveus®.

Переваги

 • Висока білизна (CIE 170), папір ідеально підходить для друку контрастних зображень
 • Рекомендована для повноколірного друку в офісі

Niveus® JOY
Папір підвищеної пухлості для яскравої друку.
Ви оціните Niveus® JOY. Це новий і приємний на дотик білий папір сповнений позитивних сюрпризів, особливо рекомендується для струменевого друку. Niveus® JOY об'єднує високу пухлість з малою вагою, що здається протиріччям. Але це результат унікальної сендвіч-технології TRIOTEC® від Mondi. Завдяки використанню цієї технології, візуально і на дотик папір виглядає як преміум-клас 80 г / м² і при цьому допомагає вам заощадити гроші. Це буде любов з першого погляду.
Переваги:

 • Відчуйте преміум-папір 80g / m² завдяки TRIOTEC® технології
 • Яскраві і насичені кольори завдяки високій білизні (CIE 165)
 • Ідеально підходить для струменевого і лазерного друку


Niveus® FIT +
Універсальний папір для щоденного друку.
Життя може бути такою легкою, коли все йде за планом. Коли ви можете розраховувати на безпеку і стабільність. Коли ви впевнені в безперебійному виконанні ваших щоденних завдань. У світі друку це характеристики Niveus® FIT +. Ми створили цей універсальний папір, щоб у вас був час на важливі життєві речі. Завдяки високому рівню білизни Niveus® FIT + дозволяє виконувати більше ніж просто чорно-білий друк. Давайте друкувати!
Переваги:

 • Універсальний папір з високою білизною (CIE 161)
 • Відмінний папір для щоденного ефективного офісного друку
 • Прийнятна якість для офісного кольорового друку

Niveus® COLOR
Папір для яскавих моментів.
Ви любите яскраві та живі кольори? Живіть барвистими моментами і діліться ними використовуючи папір Niveus® COLOR. Niveus® COLOR фіксує ваші емоційні моменти, яскраві враження, допомагає організовувати ваші щоденні офісні завдання. Від блідих пастелей і яскравих кольорів до веселих неонов. Нехай ваші ідеї сяють у всіх відтінках життя!
Переваги:

 • Чудова однорідність кольору
 • Широкий асортимент з 20 різних кольорів
 • Універсальний папір, для вирішення широких завдань, де потрібний колір

Компанія "Імпорт-Офіс Україна" - ексклюзивний постачальник товарів торгової марки Niveus в Україні.